Miałeś kolizję samochodem?

A może zostałeś poszkodowany w wypadku lub po prostu zalało Ci mieszkanie?

Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania lub wypłacił Ci zbyt małą kwotę?

Przyjdź do nas! Pomagamy w każdej sytuacji!

Kolizje, wypadki samochodowe czy też inne szkody jakich możemy doznać  to niestety codzienność naszej rzeczywistości. Nie zależnie przy tym, jak bardzo każdy z nas chciał by takiej sytuacji uniknąć,  uczestnikiem jakiejś kolizji komunikacyjnej lub nawet wypadku była większość z nas. Od sytuacji takiej  nie uchroni nas bowiem nawet brak posiadania samochodu. Uczestnictwo w życiu codziennym np. jako piesi czy rowerzyści naraża nas niestety na kontakt z chociażby pojazdami innych uczestników ruchu. Z sytuacją poniesienia szkody mamy także do czynienia w wielu innych sytuacjach, takich jak zalane mieszkanie, wypadek spowodowany upadkiem na oblodzonym chodniku i wiele, wiele innych.

Niestety samo doznanie szkody w opisanych powyżej sytuacjach dla wielu to dopiero początek problemów. Z prawie każdym wypadkiem wiąże się obowiązek naprawienia szkody przez jej sprawcę. W wypadku kolizji komunikacyjnej sprawa wydaje się prosta. Posiadacze samochodów mają obowiązek posiadania polis OC z której powinna zostać pokryta szkoda. Co jednak w przypadku gdy ubezpieczyciel sprawcy wypadku odmawia zapłaty odszkodowania, lub też co gorsza sprawca kolizji nie posiada ubezpieczenia OC? Samo życie dostarcza też wielu innych przykładów doznawania różnego rodzaju szkód. Zalane mieszkanie, złamana noga po upadku na oblodzonym chodniku, odmowa wypłaty świadczenia przez ubezpieczyciela z tytułu posiadanej polisy na życie.

Przykłady te można mnożyć, to co je jednak łączy to ilość i wielkość problemów z jakimi musi zmierzyć się poszkodowany aby uzyskać należną rekompensatę za doznaną szkodę majątkową czy też osobową. Powolne działanie ubezpieczycieli, konieczność zebrania i dostarczenia niezliczonej ilości dokumentów oraz skomplikowanie przepisów prawa często przerasta możliwości zwykłego człowieka. Wówczas nie mając siły ani środków poddajemy się często bez uzyskania odszkodowania w należnej nam wysokości.

Tak być nie musi. W tych i innych przypadkach istnieje sposób na łatwe wyjście z kłopotów. Wystarczy jeden telefon lub wizyta u nas. Specjaliści z Absolvo sp. z o.o. fachowo zajmą się Państwa problemem. Profesjonalne doradztwo w sprawie pozwoli na ocenę możliwości uzyskania odszkodowania a udzielona pomoc w sporze z ubezpieczycielem lub sprawcą szkody pomoże zapewnić wypłatę należnej sumy pieniędzy.

Dlatego, w sytuacji gdy stałeś się ofiarą wypadku komunikacyjnego lub doznałeś innej szkody, nie czekaj na tylko przyjdź lub zadzwoń do nas!