Masz problemy ze spłata kredytu lub pożyczki?

Bank odmawia Ci kolejnego kredytu?

Grozi Ci egzekucja komornicza?

Przyjdź lub zadzwoń do nas!

W życiu codziennym często spotyka nas bardziej lub mniej nagły wydatek związany z nieplanowanym zdarzeniem, okazją lub po prostu planowanym od dłuższego czasu zakupem na który aktualnie nie posiadamy środków. Nie zależnie od tego jaki wielkich środków potrzebujemy, sposób ich uzyskania prawie zawsze jest taki sam, mianowicie udajemy się do banków lub innych tego typu instytucji celem uzyskania kredytu lub pożyczki.

Wszystko jest w porządku gdy w ten sposób uzyskane środki spłacamy w terminie i bez żadnych kłopotów. Często jednak zdarza się, że spłata kredytu lub pożyczki która dostaliśmy przekracza nasze możliwości finansowe. Dzieje się tak z wielu powodów, wśród których najczęstsze to nagła utrata pracy, mniejsze niż spodziewane zarobki, inne nagłe wydatki lub po prostu błędne oszacowanie swojej zdolności do spłaty zadłużenia. Niespłacany kredyt czy pożyczka powoduje narastanie odsetek, kary umowne lub też wypowiedzenie umowy z bankiem oraz konieczność natychmiastowej spłaty całego zadłużenia. Aby uniknąć grożącej tym sposobem egzekucji komorniczej przeciętny Kowalski bierze kolejny kredyt na spłatę poprzedniego i kolejny na jego spłatę popadając tym samym w tzw. spiralę długów, powodującą spiętrzenie niespłaconych należności, odsetek i innych kar umownych. Zdarza się także że posiadany kredyt na mieszkanie lub inne większe zakupy również z takich czy innych powodów przekracza nasze możliwości finansowe a bank domaga się spłaty oraz grozi lub już wypowiedział nam cała umowę kredytową żądając natychmiastowej spłaty całości zadłużenia oraz grożąc egzekucją komorniczą.

Taka sytuacja może wydawać się wręcz drogą bez wyjścia.

Nic bardziej mylnego! Kontaktując się ze specjalistami w dziedzinie prawa i finansów istnieje możliwość wyjścia na prostą z wielu opisanych powyżej sytuacji.

Profesjonalnie zajmujemy się prowadzeniem negocjacji z bankami i innymi instytucjami. Pomagamy w restrukturyzacji zadłużeń, uzyskaniu kredytów konsolidacyjnych oraz opracowaniu planu wyjścia z zadłużenia. W razie konieczności pomagamy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej której efektem jest umorzenie całego istniejącego zadłużenia.